How about them 4 month-long sales eh?

This is for a 1.25L bottle of Pepsi.  That’s like $1 approximately, or about $0.91 CDN/$0.88USD (according to xe.com today)

Or maybe you just want to learn “How to English”.

Then you can get a job in Marketing here and help companies look popular by using English in their materials like this:

And who can possibly forget their favourite Nuddle pasta?!

It’s Fresh!
Advertisements